Szanowni Państwo,
 
Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy kolejny etap zaplanowanego rozwoju firmy, dlatego też w imieniu przedsiębiorstwa PROFESJA Dominika Flaczyk z siedzibą w Poznaniu uprzejmie informuję, że w dniu 1.02.2017r. nastąpiło przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej PROFESJA Dominika Flaczyk z siedzibą w Poznaniu w spółkę Profesja CAZ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu; w dniu tym nastąpił wpis przekształcenia spółki do rejestru przedsiębiorców KRS.
 
Zmiana formy prawnej, a w konsekwencji nazwy, nie ma wpływu na kontynuację działalności przez ten sam podmiot. Zgodnie z Kodeksem Spółek HandlowychProfesja CAZ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Poznaniu jest prawnym następcą spółki przekształconej (sukcesja generalna).
 
Spółka zachowuje swój dotychczasowy adres. Zmianie nie ulegają również numery kont bankowych. Jedyną zmianą będącą następstwem przekształcenia jest zmiana numeru KRS, REGON I NIP. Przekształcenie formy prawnej spółki nie ma wpływu na ważność zawartych dotychczas umów. Jednocześnie informujemy, że wszelkie inne dane, w tym adres siedziby, adresy e-mail, numery telefonów i faksów, pozostaną bez zmian.
Prosimy o odnotowanie opisanej wyżej zmiany w Państwa rejestrach i ewidencjach.
 
Aktualne dane Spółki są następujące:
PROFESJA CAZ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
KRS: 0000658085
REGON: 366470386
NIP: 7792457309
 
w obrocie handlowym używany będzie skrót:
 PROFESJA CAZ Sp. z o.o., dawniej PROFESJA Dominika Flaczyk.
 
Prezes zarządu
Dominika Flaczyk

Podaj swój adres e-mail w celu otrzymywania najnowszych informacji:

Nasz kanał na YouTube
zobacz
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.