• Nowa oferta 15-07-2015

  Z przyjemnością informujemy, że pojawiła się nowa oferta Naszej Firmy! Na największą uwagę zasługują wyjazdy incentive dla firm. Propon ...

  Zobacz więcej
 • Podsumowanie projektu ASP10-07-2015

  Informujemy, iż z dniem 30.06.2015 r. dobiegł końca  Projekt „Aktywność, Sprawność, Praca”o nr POKL.07.04.00-14-074/14 realizowany był w ramach Programu O ...

  Zobacz więcej
 • Lektorzy poszukiwani29-05-2015

  W związku z rozwojem firmy poszukujemy Lektorów j. obcych.  Zapraszamy osoby zainteresowane do aplikowania.

  Zobacz więcej

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy agencją pracy oraz instytucją szkoleniową. Świadczymy usługi w obszarze szeroko rozumianego HR.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


 • Zespół

  Tworzymy zespół specjalistów w swoich dziedzinach, nieprzerwanie kształcących się i podnoszących swoje kwalifikacje. Naszym celem jest rozwój, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym Klientom w jego realizacji.

 • Doświadczenie

  Mamy bogate doświadczenie w zakresie doradztwa, zarządzania i tworzenia strategii przedsiębiorstw, organizacji szkoleń i konferencji. Jesteśmy autorem i realizatorem projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Świadczymy usługi z zakresu HR na rynku polskim oraz zagranicznym.

 • Partnerzy

  Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami, organizacjami oraz instytucjami publicznymi. Zawsze otwarcie podchodzimy do nowych pomysłów. Wierzymy, że podjęte wspólne działania mogą przynieść wymierne rezultaty każdej ze strony. Klikając w zakładkę znajdziesz logotypy naszych Partnerów.

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

 

Agencja pracy

Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPIPS (certyfikat nr 8838). Powstaliśmy w odpowiedzi na nieustannie zwiększające się zapotrzebowanie rynku pracy na elastyczne i kompleksowe działania w obszarze polityki społecznej. Świadczymy usługi na rynku polskim oraz zagranicznym.

 • Dla pracodawcy

  Szukasz pracowników? My znajdziemy ich dla Ciebie. W zakładce dla pracodawcy możesz złożyć wstępne zamówienie na pracowników. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na potrzeby z zakresu pośrednictwa pracy, rekrutacji stałych i tymczasowych. Świadczymy kompleksowe usługi dbając o Państwa potrzeby i szanując czas.

  Zobacz więcej
 • Dla pracownika

  Pośredniczymy w znalezieniu pracy na rynku polskim i zagranicznym. W zakładce znajdziesz aktualne oferty pracy. Jeśli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie możesz zarejestrować się w naszej bazie. Pomożemy Ci znaleźć pracę dostosowaną zarówno do Twoich potrzeb, jak i możliwości.

  Zobacz więcej
 
 

Projekty

Realizujemy projekty współfinansowane z środków Unii Europejskiej,
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • Dla podmiotów gospodarczych

  Prowadzimy aktywne poszukiwania firm, które chciałyby współpracować z Nami w ramach projektów unijnych. W zakładce znajdą Państwo formularz, dzięki któremu zgłoszą się Państwo do naszej bazy.

  Zobacz więcej
 • Dla uczestników indywidualnych

  Realizujemy projekty aktywizacyjne, dotacyjne oraz szkoleniowe. Zobacz jakie wsparcie obecnie oferujemy. W zakładce znajdziesz aktualne informacje projektowe, terminy oraz niezbędne dokumenty.

  Zobacz więcej
 
 

Szkolenia

Jesteśmy autorem i realizatorem wielu programów szkoleniowych. Wszystkie prowadzone przez nas działania poprzedza dokładna analiza potrzeb. Świadczone przez nas usługi są dopasowane do oczekiwań Klienta oraz przynoszą założone rezultaty. Organizujemy zarówno szkolenia otwarte w formie warsztatów, kursów, treningów, jak również przygotowujemy i realizujemy programy dopasowane do pracowników poszczególnych firm.
Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.30/00288/2010.

 • Rozwój osobisty

  Rozwój osobisty to sposób na poznanie siebie oraz podniesienie swoich kompetencji. Wymaga czasu oraz systematyczności. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. poradnictwo psychologiczne, coaching, szkolenia menadżerskie, szkolenia i warsztaty psychologiczne oraz szkolenia językowe.

  Zobacz więcej
 • Doskonalenie zawodowe

  Współcześnie ludzie muszą cały czas rozwijać swoje zawodowe umiejętności, obserwować rynek pracy oraz dostosowywać się do jego wymogów. Zajmujemy się organizacją szkoleń i kursów zawodowych, które przygotują Państwa do zdobycia uprawnień w określonym zawodzie lub podniesie Państwa kwalifikacje.

  Zobacz więcej
 • Rozwój firmy

  Prowadzimy szkolenia dla firm w formie warsztatów oraz spotkań indywidualnych. Nasze działania są projektowane i organizowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Stawiamy na umiejętności praktyczne. Szkolenia realizuje nasz Zespół, który posiada bogate doświadczenie zarówno trenerskie, jak i biznesowe.

  Zobacz więcej
 

Profesja w liczbach

 • 10

  Zrealizowanych projektów

 • 78

  Ofert pracy

 • 270

  Wskaźnik zatrudnieniowy

 • 1030

  Przeprowadzonych szkoleń

 • 2010

  Rok założenia


Podaj swój adres e-mail w celu otrzymywania najnowszych informacji:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.