Wierzymy, że każdy jest w stanie znaleźć w życiu miejsce odpowiednie dla siebie.

Dysponujemy obszerną bazą sprawdzonych trenerów i ekspertów.

Posiadamy szerokie grono Partnerów biznesowych i organizacji non-profit.


2010: Założyłam firmę Profesja Dominika Flaczyk, będąc mamą dwójki małych dzieci. Moim celem było głównie pogodzenie aktywności zawodowej z życiem prywatnym. Stanowiło to dla mnie duże wyzwanie, ale także priorytet. Zakładając własną firmę marzyłam o tym, aby była ona zdrowym miejscem pracy, opartym na kulturze wzajemnego szacunku, zaufania i lojalności.
Początkowo działalność koncentrowała się wyłącznie na projektach unijnych w obszarze aktywizacji zawodowej osób młodych, bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym i niepełnosprawnych.
 
2011: Otworzyłam biuro w Poznaniu, dołączyła do mnie Anna Łaszcz – obecnie Dyrektor Zarządzający Profesji. Rozpoczęłyśmy realizować pośrednictwo pracy, stając się agencją zatrudnienia. Pomysł ten wyrósł z potrzeby rynku pracy i naszego doświadczenia w aktywizacji zawodowej, w ramach realizowanych projektów unijnych.
 
2012: Zostały zrealizowane cztery projekty w województwie wielkopolskim o wartości ponad 10 mln zł. Zespół rozrósł się do kilkunastu osób, zajęcia odbywają się codziennie, przez okrągły rok. Doświadczenia w realizacji szkoleń, usług doradczych oraz pośrednictwie pracy, nabyte w projektach unijnych, przeniesione zostają również na działalność komercyjną w tych obszarach.
 
2013: Otwieramy biuro w Gdańsku i realizujemy pierwszy projekt dla osób zakładających własną działalność. Przekazujemy 60 dotacji, a powstałe firmy istnieją do dziś. W ramach projektów unijnych, przeszkolonych zostaje 500 osób, wszyscy otrzymują kompleksowe wsparcie, większość z nich znajduje pracę i utrzymuje się na rynku pracy do dziś.
 
2014: Otwieramy biura we Wrocławiu, Płocku i Strzelcach Opolskich. Nasze projekty cieszą się dużym zainteresowaniem i obejmują już obszar pięciu województw w Polsce. Zostaje przeszkolonych ponad 1000 osób.
Agencja pracy rozpoczyna rekrutacje na rynek niemiecki.
 
2015: Otwieramy filię w Berlinie, agencja pracy poszerza działalność o kolejne rynki niemieckojęzyczne – Austrię, Szwajcarię oraz Luksemburg. Rozwijamy również współpracę z Wielką Brytanią.
Otwieramy nową siedzibę w Poznaniu, w pełni przystosowaną dla osób niepełnosprawnych, z kompleksem nowoczesnych sal szkoleniowych.
Wszystkie projekty unijne o łącznej wartości ponad 20 mln zł zostają zrealizowane ze 100% rezultatem.


Podaj swój adres e-mail w celu otrzymywania najnowszych informacji:

Nasz kanał na YouTube
zobacz
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.