Wierzymy, że każdy jest w stanie znaleźć w życiu miejsce odpowiednie dla siebie.

Dysponujemy obszerną bazą sprawdzonych trenerów i ekspertów.

Posiadamy szerokie grono Partnerów biznesowych i organizacji non-profit.

TRENERZY


Dominika Flaczyk

Z wykształcenia jestem Ekonomistką, absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Obecnie realizuję doktorat na UEP w dziedzinie zarządzania kryzysowego. Jestem ekspertem w zakresie rynku pracy, organizacji i zarządzania, realizacji projektów unijnych, promowania przedsiębiorczości i postaw proaktywnych, szczególnie wśród kobiet.  Swoje bogate doświadczenie zawodowe rozwijam nieustannie w praktyce, zarządzając grupą kapitałową przedsiębiorstw.  Jako trener biznesu wykorzystuję nowoczesne i niekonwencjonalne metody uwzględniające bazujące na ujęciu systemowym organizacji.

Anna Łaszcz

Prowadzę zajęcia z zakresu rekrutacji pracowników, zarządzania oraz kreowania kariery zawodowej. Interesuję się neuropsychologicznymi podstawami funkcjonowania, stymulowaniem rozwoju, doskonaleniem kompetencji miękkich oraz arteterapią. Posiadam wieloletnie doświadczenie w realizacji oraz ewaluacji szkoleń. Z wykształcenia jestem psychologiem, kognitywistą, doradcą zawodowym i pedagogiem. Ukończyłam psychologię pracy i organizacji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz szkołę trenerów biznesu.

Paulina Jagielska

Z wykształcenia jestem doradcą zawodowym i pedagogiem.  Wieloletnie doświadczenie zdobyte w działach HR, Pośrednictwa i Rynku Pracy wykorzystuję podczas prowadzonych warsztatów, szkoleń i indywidualnych konsultacji. Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z aktywizacją zawodową, umiejętnym poruszaniem się po rynku pracy, kreowaniem pozytywnej zmiany zawodowej i wspieraniem przedsiębiorczości.

Anna Furmaniuk

Prowadzę warsztaty ustawień systemowych w organizacjach i biznesie oraz ustawień rodzinnych według Berta Hellingera. Ukończyłam kurs „Ustawienia systemowe w organizacjach” pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, prowadzony przez M. Senftleben-Gudrich oraz H. Leitner-Diehl. Jestem certyfikowaną terapeutką Szkoły Ustawień Hellingerowskich przy Taunus-Institut/Niemcy. Zajmuję się szkoleniami z zakresu zdrowia organizacji, corporate wellness, work-balance. Prowadzę coaching grupowy i indywidualny. Z wykształcenia jestem lekarzem medycyny, cechuje mnie holistyczne podejście do rozwiązywania problemów.

Oliwia Samelak

Podwójny magister - Psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Biznesu Międzynarodowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.Trener, mentor, doradca biznesu. Autorka licznych artykułów i ekspert na portalu Maximum Effort. Specjalizuję się w temacie autentyczności i  maksymalizacji ludzkiego potencjału, szczególnie w aspekcie zawodowym. Moje motto życiowe: "Podczas gdy biznes to gra liczbowa, prawdziwe osiągnięcia mierzy się się nieskończonym bogactwem emocjonalnym: przyjaźnią, użytecznością, wsparciem, nauką, czyli - innymi słowy - ten, kto odchodzi z największą liczbą radosnych przeżyć wygrywa".

Klaudia Pogorzelska

Prowadzę rekrutacje na stanowiska różnego szczebla. Szkolę w zakresie umiejętności miękkich przydatnych na rynku pracy.  Zajmuję się doradztwem zawodowym oraz aktywizacją osób z niepełnosprawnością, w szczególności zagadnieniami motywacji. Studiowałam kognitywistykę i psychologię na specjalnościach doradztwo personalne oraz psychoterapia zaburzeń psychicznych na UAM w Poznaniu.

Monika Maniecka

Prowadzę szkolenia z umiejętności miękkich, rozwoju osobistego i samoświadomości. W swojej praktyce trenerskiej stosuję wiedzę zdobytą podczas licznych podróży po Azji, wprowadzając elementy energetyki, jogi oraz medytacji. Jestem absolwentką psychologii (specjalność psychologia kliniczna) i kognitywistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe Coaching Menedżerski na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Małgorzata Pankiewicz - Buko

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu umiejętności miękkich, rozwoju kompetencji osobistych oraz doradztwa zawodowego. W swoich szkoleniach zawsze łączę wiedzę teoretyczną z ćwiczeniami praktycznymi i zadaniami integrującymi grupę, wspomagającymi proces współpracy wśród pracowników. Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalnością psychologia pracy i organizacji.

Paweł Sowa

Certyfikowany specjalista Nowych Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera, trener biznesu i life–coach. Pracował dla największych marek i klientów prywatnych.Uczył się od najlepszych na świecie: Andrzej Batko, Richard Bandler, Tony Robbins, Robert Dilts. W zakresie Nowych Ustawień Systemowych ukończył szkołę Taunus - Institut Fur Systemaufstellungen/ Bad Homburg, gdzie uczył się od samego Berta Hellingera oraz Gerharda Walpera i Wolfganga Deussera.

Patrycja Dziuba

Specjalizuję się w realizacji sesji szkoleniowych z zakresu: inteligencji emocjonalnej, efektywnej komunikacji, motywacji, radzenia sobie ze stresem i określenia celów rozwoju. Swoją pracę opieram na dwóch filarach: dynamice procesu grupowego oraz narzędziach podejścia poznawczo - behawioralnego, co pozwala na natychmiastowe wykorzystanie zdobytej wiedzy oraz wdrożenie zmian w swoje życie. Od wielu lat buduję doświadczenie i zdobywam wiedzę z różnorodnymi grupami społecznymi, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że zmiana możliwa jest na każdym etapie naszego życia. Jestem absolwentką psychologii o specjalności psychologia kliniczna oraz psychologia pracy i organizacji, a także socjologii o specjalności praca socjalna i ekonomia społeczna. Aktualnie jako doktorantka w Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego zajmuję się tematyką tożsamości.

Małgorzata Tłok

Posiadam wieloletnie doświadczenie w wprowadzeniu zajęć z zakresu przedsiębiorczości oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Szczególnie interesuję się implementowaniem nowoczesnych rozwiązań HR, tworzeniem oraz wsparciem w realizacji polityki personalnej w organizacjach. Działania te mają na celu zapewnienia odpowiedniej kadry do realizacji strategii i misji organizacji oraz budowania pozytywnego wizerunku pracodawcy. Posiadam również wieloletnie doświadczenie jako doradca personalny, w tym w zakresie doradztwa psychologicznego i zawodowego. Jestem absolwentką ekonomii na UE w Poznaniu, studiów menedżerskich i psychologii w zarządzaniu na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Sebastian Kasprzak

Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń miękkich i coachingów z zakresu sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, public relations oraz wystąpień publicznych. Z wykształcenia jestem socjologiem zorientowanym na nowoczesne metody zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzanie jakością w przedsiębiorstwach.

Piotr Tarnawski

Prowadzę szkolenia z samoobrony oraz technik interwencji na bazie systemu Krav-Maga, zastosowania broni palnej w kontakcie bezpośrednim oraz z zagadnień związanych z ochroną osób i mienia.
Posiadam doświadczenie w pracy w ochronie osobistej w Europie oraz USA i Azji. Jestem współzałożycielem i Prezesem Stowarzyszenia Krav Maga Polska, instruktorem Krav-Maga z trzecim stopniem mistrzowskim. Ukończyłem Wyższą Szkołę Oficerską w Poznaniu, jestem Majorem Wojska Polskiego. Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu i liczne kursy specjalistyczne (m. innymi w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i w Europejskiej Federacji Krav Maga).

dr Alina Dobosz-Sztuba

Z wykształcenia mgr filologii germańskiej,  mgr fil skandynawskiej i dr nauk społecznych. Przez 18 lat współwłaścicielka ponad 100osobowej firmy produkcyjnej. Od 2010r dyr. regionalna Dress for Success Poland doświadczona w mentoringu i coachingu kobiet dokonujących w życiu zmian. Autorka książki : "Być macochą,  być ojczymem".

Sławomir Pela

Odpowiadam za szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, BHP, zapobiegania sytuacjom kryzysowym i przeciwdziałania zagrożeniom. Jako tour manager zapewniam bezpieczeństwo grupie i pomagam w organizacji wypraw. Jestem członkiem kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej. Posiadam doświadczenie w strukturach PSP oraz we współpracy z innymi podmiotami takimi jak Policja, Państwowe Ratownictwo Medyczne czy Centra Zarządzania Kryzysowego. Ukończyłem technologię ochrony środowiska z dyplomem Politechniki Poznańskiej. Jestem absolwentem Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.


Podaj swój adres e-mail w celu otrzymywania najnowszych informacji:

Nasz kanał na YouTube
zobacz
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.