Wierzymy, że każdy jest w stanie znaleźć w życiu miejsce odpowiednie dla siebie.

Dysponujemy obszerną bazą sprawdzonych trenerów i ekspertów.

Posiadamy szerokie grono Partnerów biznesowych i organizacji non-profit.

Zespół  • Dominika Flaczyk

   Prezes Zarządu
            
   Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zarządza grupą kapitałową przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych. Jej pasją jest zarządzanie antykryzysowe (temat pracy doktorskiej na UEP). Członkini organizacji wspierającej i promującej kobiety w biznesie Business and Professional Women.

  • Paulina Jagielska

   Kierownik pośrednictwa pracy

   Z wykształcenia politolog, pedagog i doradca zawodowy, absolwentka UAM w Poznaniu. Zajmuje się pośrednictwem pracy dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Odpowiada za realizację projektów rekrutacyjnych dla klientów biznesowych.

  • Krystyna Kwiatkowska

   Koordynator działu administracyjnego i rozliczeń

   Absolwentka studiów magisterskich na wydziale Finansów i Rachunkowości Wyższej Szkoły Bankowej. Zajmuje się przygotowaniem, koordynacją i rozliczaniem projektów unijnych.

  • Klaudia Pogorzelska

   Koordynator działu rekrutacji

   Specjalista do spraw zaawansowanych projektów rekrutacyjnych. Koordynator, rekruter oraz trener umiejętności miękkich. Studiowała kognitywistykę i psychologię na specjalnościach doradztwo personalne oraz psychoterapia zaburzeń psychicznych na UAM.

  • Maria Tandeck

   Prawnik, koordynator działań ponadnarodowych

   Z wykształcenia prawnik, absolwentka Europejskiego Uniwersytetu Viadrina i University of Wales. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Parlamencie Europejskim. Odpowiada za obsługę klientów zagranicznych.

  • Oliwia Samelak

   Mentor, koordynator działań ponadnarodowych

   Podwójny magister - Psychologii oraz Biznesu Międzynarodowego. Trener biznesu i rozwoju osobistego, HR Business Partner, Specjalista ds. Ekspansji na Rynek Niemiecki. Zajmuje się rozwijaniem projektów społecznych o charakterze międzynarodowym.
    

  • Ewa Kaczmarek

   Specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta

   Z wykształcenia jest marketingowcem. W Profesji odpowiada za realizację projektów rekrutacyjnych i obsługę klientów biznesowych. Jej mottem jest ,,traktuj kandydata jak klienta". Miłośniczka podróży na każdą kieszeń.

  • Małgorzata Tłok

   Koordynator projektów

   Absolwentka ekonomii na UE w Poznaniu, studiów menedżerskich i psychologii w zarządzaniu. Zajmuje się doradztwem w zakresie realizacji polityki personalnej oraz wdrażania nowoczesnych rozwiązań HR.

  • Małgorzata Słomińska

   Koordynator działu rekrutacji

   Z wykształcenia filolog i socjolog. Absolwentka UAM w Poznaniu oraz WSB Poznań. Zajmuje się rekrutacją uczestników do projektów unijnych oraz koordynacją pracy rekruterów.

  • Joanna Świątkiewicz

   Specjalista ds. rozliczeń

  • Joanna Jurga

   Księgowa

   Absolwentka studiów magisterskich na wydziale Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Zajmuje się księgowością i rozliczaniem projektów unijnych.

  • Marzena Basińska

   Samodzielna księgowa

   Absolwentka kierunku finanse i rachunkowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zajmuje się księgowością i analizą finansową, zarządzaniem finansami oraz outsourcingiem rachunkowości.

  • Agnieszka Rybarczyk

   Specjalista ds. kadr i płac

   Specjalista kadr i płac z bogatym doświadczeniem zawodowym. Posiada wiedzę z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego. 

  • Małgorzata Grześkowiak - Łojewska

   Specjalista ds. rozliczeń

   Z wykształcenia ekonomista, ukończyła również rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Zajmuje się księgowością i rozliczaniem projektów unijnych.

  • Katarzyna Maźwa

   Specjalista ds. rozliczeń

   Absolwentka stosunków międzynarodowych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Odpowiada za koordynowanie i rozliczanie projektów Europejskiego Funduszu Społecznego.

  • Małgorzata Neyder

   Specjalista ds. rozliczeń

   Absolwentka studiów magisterskich na UAM oraz WSB w Poznaniu. Zajmuje się rozliczaniem projektów dofinansowanych z EFS i wspiera koordynatorów terenowych.

  • Klaudia Dębowska

   Specjalista ds. rekrutacji i promocji

    Absolwentka kierunku Polityka społeczna. Zajmuje się prowadzeniem procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla oraz promocją projektów unijnych.

  • Marieta Groblewska

   Specjalista ds. rekrutacji projektowych

   Absolwentka psychologii w zarządzaniu oraz zarządzania marketingowego Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Odpowiada za rekrutację uczestników do projektów unijnych.

  • Agnieszka Dzwonik

   Specjalista ds. rekrutacji projektowych

   Absolwentka stosunków międzynarodowych SWZPiZ w Łodzi oraz filologii południowosłowiańskiej UŁ. W Profesji odpowiedzialna jest za rekrutację uczestników do projektów unijnych.

  • Alicja Borkowska

   Specjalista ds. rekrutacji projektowych

   Absolwentka socjologii na UWM w Olsztynie oraz polityki społecznej UE w Poznaniu. W Profesji odpowiedzialna jest za rekrutację uczestników do projektów unijnych.

  • Mariusz Zawadzki

   Koordynator projektów

   Z wykształcenia Animator Kultury i Pedagog. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. W pracy stawia na kreatywność, elastyczność i determinacje w dążeniu do celu. Odpowiada za koordynacje projektów na Dolnym Śląsku.

  • Aneta Sachno

   Koordynator projektu

   Absolwentka UWr na kierunku socjologia.  Stawia na ludzi - wierzy w ich potencjał. Koordynator projektu unijnego na Dolnym Śląsku.

  • Monika Maniecka

   Trener, Psycholog

   Absolwentka Kognitywistyki i Psychologii na UAM w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe: Coaching Menedżerski na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Prowadzi szkolenia z umiejętności miękkich oraz doradztwo psychologiczne.

  • Katarzyna Protas

   Pracownik sekretariatu

   Z wykształcenia filolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu oraz UAM Poznań. W Profesji odpowiada za sprawy związane z funkcjonowaniem sekretariatu.

  • Agnieszka Gutowska

   Pracownik administracyjno-porządkowy

   Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu oraz poznańskiej ASP. Certyfikowana opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych.

  • Milena Oprawa

   Specjalista ds. rozliczeń

   Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Zajmuje się rozliczaniem projektów dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.


Podaj swój adres e-mail w celu otrzymywania najnowszych informacji:

Nasz kanał na YouTube
zobacz
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.