Pracownicy Profesji to doświadczony zespół specjalistów, który po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami
i preferencjami pomoże Ci w wyborze najbardziej odpowiedniej usługi dla Ciebie i Twojej firmy,
na podstawie przeprowadzanej wcześniej bezpłatnej analizy potrzeb.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, czyli jak rekrutować pracowników?

Sytuacja na polskim rynku pracy ulega w ostatnim czasie dynamicznym zmianom. Coraz trudniej jest pozyskać odpowiednich ludzi do pracy. Raport ManpowerGroup wskazuje, że blisko połowa pracodawców w Polsce nie może znaleźć pracowników o odpowiednich kompetencjach.
Z drugiej strony - Kandydaci mają coraz lepiej sprecyzowane oczekiwania, bardziej świadomie poszukują odpowiedniego miejsca dla siebie. Sam proces rekrutacyjny jest staje się obecnie kampanią wizerunkową pracodawcy. Coraz większe znaczenie ma jego odpowiednie zaplanowanie i przeprowadzenie.
Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów. Program jest każdorazowo dostosowywany do przeprowadzonej analizy potrzeb – firm i uczestników spotkania. Ćwiczenia, dyskusje i studia przypadków są zawsze dopasowane do specyfiki danej firmy, branży i działu. Część szkolenia prowadzona jest w oparciu o symulacje i analizę sytuacji poszczególnych uczestników szkolenia.

Dobra komunikacja w miejscu pracy - warsztat

Przy dobrej komunikacji praca przebiega lekko, wzrasta satysfakcja i maleje stres. Często nie zdajemy sobie sprawy z błędów w naszym sposobie komunikowania się. Nasi trenerzy pomogą Ci w praktyczny sposób nabyć skuteczne umiejętności, potrzebne w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Jak zrobić najlepsze wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej - warsztat praktycznych technik

Wiemy, jak stresująca potrafi być rozmowa z przyszłym pracodawcą. Nasi specjaliści na co dzień przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne - to oni poprowadzą ten warsztat.

Zdobędziesz kompleksowe przygotowanie, poznając swoje mocne i słabe strony, zyskując pewność siebie i łatwość prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.


Podaj swój adres e-mail w celu otrzymywania najnowszych informacji:

Nasz kanał na YouTube
zobacz
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.