Pracownicy Profesji to doświadczony zespół specjalistów, który po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami
i preferencjami pomoże Ci w wyborze najbardziej odpowiedniej usługi dla Ciebie i Twojej firmy,
na podstawie przeprowadzanej wcześniej bezpłatnej analizy potrzeb.

Celem naszych szkoleń jest rozwój kompetencji pracowników, zgodnie z planem rozwoju firmy. Dlatego nasze działania są projektowane i organizowane z uwzględnieniem Państwa potrzeb. Na tej podstawie przedstawiamy propozycję strategii szkoleniowej firmy, proponujemy konkretne szkolenia oraz najbardziej efektywne sposoby ich realizacji. Razem z Państwem ustalimy szczegółowy program, czas trwania oraz poziom aktywności, tak aby maksymalnie odpowiadał wymaganiom oraz budżetowi firmy.

Korzyści:

  • Optymalne dostosowanie do potrzeb i branży firmy;
  • Wzrost wewnętrznej motywacji do pracy;
  • Spójność i zdrowie w organizacji;

Zakres warsztatów

Aktualne szkolenia:

Warsztat - jak kreować pozytywne doświadczenia klienta?

Ten unikalny warsztat adresowany jest do wszystkich osób zajmujących się zawodowo obsługą klienta, którzy chcą zwiększyć swoją sprzedażową skuteczność. Ma on charakter interaktywny  i zaprasza do głębokiej refleksji nad sensem pracy z klientem.

Czytaj więcej

Zmiany w prawie pracy 2016r.

Celem szkolenia jest zapoznanie Uczestników z najnowszymi zmianami w dziedzinie prawa pracy oraz dostarczenie wiedzy i umiejętności umożliwiających właściwe stosowanie aktualnych rozwiązań prawnych w praktyce.

Czytaj więcej


Samoświadomość jako klucz do radzenia sobie ze stresem

Grupa docelowa:
Osoby zainteresowane jak najlepszym wykorzystaniem własnego potencjału, żyjące w sytuacji napięcia emocjonalnego, poddane codziennej presji zadaniowej i czasowej, bądź też przeżywające trudności w życiu osobistym lub zawodowym.

Czytaj więcej


Labirynt - szkolenie dla kadry kierowniczej

Szkolenie Labirynt z zakresu zarządzania to autorski program Anny Łaszcz i Moniki Manieckiej. Łączą one spojrzenie menadżera, psychologa i podróżnika.

Czytaj więcej

Szkolenie z zakresu oznakowania CE

Celem szkolenia jest zapoznanie Uczestników z najnowszymi zmianami w dziedzinie prawa oraz dostarczenie praktycznej wiedzy i umiejętności umożliwiających właściwe stosowanie aktualnych rozwiązań prawnych w praktyce.

Czytaj więcej


Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, czyli jak rekrutować pracowników?

Sytuacja na polskim rynku pracy ulega w ostatnim czasie dynamicznym zmianom. Coraz trudniej jest pozyskać odpowiednich ludzi do pracy. Raport ManpowerGroup wskazuje, że blisko połowa pracodawców w Polsce nie może znaleźć pracowników o odpowiednich kompetencjach.

Czytaj więcej

Szkolenia z kompetencji miękkich

Szkolenia z kompetencji miękkich mają na celu podniesienie motywacji i asertywności, usprawnienie komunikacji i rozwiązywania problemów, rozwinięcie kreatywności i intuicji. Realizujemy działania ukierunkowane na integrację, wzrost efektywności osobistej i zespołowej, a także wyzwalanie potencjału pracowników i rozwój ich umiejętności.

Czytaj więcej
 

Szkolenia językowe

Szkolenia językowe z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz polskiego. Ich celem jest rozwój kompetencji językowych, pozwalających na podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników, zgodnie z planem rozwoju firmy. Program zajęć przygotowujemy każdorazowo na podstawie dokładnej analizy potrzeb oraz badania znajomości języka. Wykorzystujemy nowoczesne metody nauczania.

Czytaj więcej
 

Szkolenia typu incentive

Szkolenia typu incentive to motywacyjne wyjazdy szkoleniowe organizowane w kraju i za granicą. Zarówno pracodawcy, jak i pracownicy mają możliwość wzięcia udziału w niezwykle oryginalnej wyprawie, która jednocześnie jest podróżą do wnętrza samego siebie. Program turystyczny jest wzbogacony o praktyczne ćwiczenia oraz treningi umiejętności miękkich.

Czytaj więcej
 

Ustawienia systemowe w organizacjach i biznesie

Ustawienia systemowe w organizacjach i biznesie to innowacyjna metoda wsparcia zarządzania. Coaching systemowy pozwala zrozumieć działanie procesów i uniwersalnych sił wpływających na funkcjonowanie firmy, dzięki czemu możliwa jest zmiana i transformacja w danej organizacji. To efektywna metoda, która ukazuje świeżą perspektywę i nowe rozwiązania.
 

Czytaj więcej
Akceptuję regulamin

* pole obowiązkowe


Podaj swój adres e-mail w celu otrzymywania najnowszych informacji:

Nasz kanał na YouTube
zobacz
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.